У Коростишеві під колеса скутера потрапила 10-річна дівчинка    Житомирська область: упродовж доби вогнеборці ліквідували пожежі у трьох оселях, а також загоряння сухостою    У Бердичеві дільничні офіцери виявили наркотики у двох студентів    За апеляційною скаргою прокуратури Житомирщини затриманого із хабарем сільського голову взято під варту    У Бердичеві травми у ДТП отримав водій моторолера    
Ігор Гундич: Ми шукаємо інвестора для заводу з переробки соняшника

«    Сентябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Степан Полторак спецпризначенцям у Бердичеві: Вас поважає український народ та боїться ворог
30 июля 2017 | 22:56
Про це 29 липня заявив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час церемонії в Бердичеві Житомирської області з нагоди Дня Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

"Формування та набуття спроможностей підрозділами ССО відбувається в умовах відбиття російської збройної агресії проти нашої держави. Ворог активно використовує гібридні форми збройної боротьби. Мало хто розраховував, особливо противник, що ви станете тими, кого бояться", — зазначив генерал армії України Степан Полторак.

Він відмітив, що за рік в Силах спецоперацій була проведена величезна робота: "Користуючись нагодою, хочу висловити слова вдячності партнерам кран НАТО щодо проведення спільних тренувань з метою підвищення професійного рівня наших військовослужбовців".

Участь в церемонії взяв заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олексій Ясюнецький, який від імені голови ОДА Ігоря Гундича привітав спецпризначенців.

"Дякуємо за вашу щоденну мужність та служіння Українському народу, за гідне виконання своїх обов’язків. Впевнений, що ваші знання та вміння допоможуть врятувати сотні життів на передовій. Здоров’я вам міцного, терпіння та миру. Бережіть себе, свої родини та нашу Батьківщину", – наголосив Олексій Ясюнецький.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.