"Мер, зроби дороги!": Чим займаються активісти в Житомирі. ФОТО    На ремонт обласної спортшколи «Авангард» витратять понад 13 мільйонів    В прокуратурі Житомирщини повідомили подробиці розслідування вбивства подружжям своєї рідної 5-річної доньки    На Житомирщині затримали подружжя за підозрою у вбивстві своєї рідної 5-річної доньки    Владимира Кропивницкого подозревают в коррупции    
Ірина Ярмоленко: Наш день не тільки 8 Березня

«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Овруцький район: вогнеборці ліквідували пожежу в дерев’яному житловому будинку
04 июля 2017 | 18:09
03 липня о 16:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яному житловому будинку, що в с. Словечно. Про це рятувальників сповістила сусідка власників оселі. Жінка побачила із свого подвір’я, що горить дах сусіднього житлового будинку.

По прибуттю вогнеборців МПО с. Словечно до місця пригоди, вогнем було охоплено дах помешкання загальною площею 135 кв. м. Власниця зі своєю онукою встигли самотужки залишити дім.

Оцінивши обстановку, командир відділення прийняв рішення залучити до ліквідації пожежі додаткові сили та засоби для безперебійної подачі води. На допомогу виїхало 2 автомобілі Словечанського лісництва.

Спільними зусиллями о 16:20 пожежу вдалося локалізувати, а о 20:00 – повністю ліквідувати. Тривалий час доводилось розбирати знищенні конструкції будівлі, а також проливати їх водою. Внаслідок надзвичайної події загиблих та травмованих не виявлено. Вогонь устиг знищити дах будинку, 45 кв. м перекриття та окремі речі домашнього вжитку. Однак надзвичайники не допустили перекиданню полум’я на господарчу будівлю та дровітник, що знаходились у 5 м від осередку займання.

Причину пожежі наразі встановлюють фахівці.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.