Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    На Житомирщині водій мотоцикла не впорався з керуванням і загинув    На Житомирщині тривають ремонти місцевих доріг за кошти митниці    У містах Житомирщини проходять соціальні ярмарки    На Житомирщині викрили підпільний цех із виробництва фальсифікованого алкоголю    
Сергій Сухомлин: На Михайлівській біля фонтану хочемо відкрити зимову відкриту ковзанку

«    Октябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

За минулу добу рятувальники ліквідували 3 пожежі на території приватних домоволодінь
18 июня 2017 | 14:46
17 червня о 17:52 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в с. Словечно Овруцького району. На місце події виїхало відділення рятувальників місцевої пожежної охорони.

Вони встановили, що вогнем охоплена одна із житлових кімнат дерев’яної оселі. До прибуття вогнеборців господар намагався загасити займання самотужки, однак не вдалося.

Спільними зусиллями о 18:07 пожежу локалізовано, о 18:55 – ліквідовано. Рятувальники не допустили подальшого розповсюдження полум’я по всій площі будинку. Вогнем знищено диван, пошкоджено майно в кімнаті.

За попередньою інформацією загоряння сталося внаслідок короткого замкнення в електромережі. Остаточна причина наразі встановлюється.

Цієї ж доби фахівці ДСНС ліквідували ще одну пожежу в житловому будинку в с. Ясна Поляня Пулинського району та загоряння літньої кухні в с. Глухово Лугинського району.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.